Kdo je to?
Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Kdo je to Mary Poppins?

Jaký je význam slova Mary Poppins? Co to znamená?

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mary Poppins? s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Přestupek? Znáte pojem Glukopur? Vzpomněli byste si na význam slova Abrupce? Pamatujete si definici pojmu Charakter?

Klíčová slova: synonymum, definice, význam slova, co znamená, termín, kdo je Mary Poppins?, slovo, herectví, význam, význam pojmu, popis, popis, původ slova, přesný význam, wiki

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Mary Poppins? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mary Poppins? Kdo to byl Mary Poppins? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mary Poppins? Definice pojmu Mary Poppins je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Mary Poppins i v jiné kategorii než v herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.