Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Natalie Portman s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Víte, co je to Loftový byt? Znáte pojem Šindel? Vzpomněli byste si na význam slova Chlamydie? Pamatujete si definici pojmu Brť?

Klíčová slova: přesný význam, popis, heslo, význam slova, etymologie, význam, význam pojmu, co je to Natalie Portman?, původ slova, termín, vysvětlení, definice, Natalie Portman, kdo to je, co znamená

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Natalie Portman? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Natalie Portman dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.