Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Natalie Portman? Pak se podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Víte, co je to Loftový byt? Znáte pojem Šindel? Vzpomněli byste si na význam slova Chlamydie? Pamatujete si definici pojmu Brť?

Klíčová slova: termín, heslo, herectví, wiki, kdo to je, význam pojmu, co je to Natalie Portman?, vysvětlení, popis, informace, synonymum, původ slova, Natalie Portman, etymologie, význam slova

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalie Portman

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Natalie Portman dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.