Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ondřej Vetchý s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Víte, co je to Viskóza? Znáte pojem Kontraindikace? Vzpomněli byste si na význam slova Bedekr? Pamatujete si definici pojmu Denzitometrie?

Klíčová slova: formulace, co je to Ondřej Vetchý?, slovo, definice, Ondřej Vetchý, význam pojmu, přesný význam, pojem, kdo to je, herectví, kdo je Ondřej Vetchý?, význam slova, popis, etymologie, informace

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Vetchý

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.