Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ondřej Vetchý sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Víte, co je to Viskóza? Znáte pojem Kontraindikace? Vzpomněli byste si na význam slova Bedekr? Pamatujete si definici pojmu Denzitometrie?

Klíčová slova: definice, herectví, pojem, co je to Ondřej Vetchý?, informace, kdo to je, wiki, etymologie, termín, heslo, formulace, synonymum, Ondřej Vetchý, popis, původ slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Vetchý?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.