Kdo je to?
Kdo je to Penélope Cruz? Životopis Penélope Cruz, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Penélope Cruz?

Kdo je to Penélope Cruz? Stručný životopis

Penélope Cruz, celým jménem Penélope Cruz Sánchez, je španělská herečka, která jako první herečka této národnosti získala Oscara za roli ve filmu Volver. Dalšího Oscara obdržela za roli ve filmu Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona. S hercem Johnym Deppem hrála ve filmu Kokain, ve filmu Mandolína kapitána Corelliho byla partnerkou Nicolase Cage.
Další úspěchy zaznamenala Penélope Cruz ve filmech Gothika, Sahara, Sexy Pistols a dalších.Kdo je to Penélope Cruz? Životopis Penélope Cruz, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Penélope Cruz s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Penélope Cruz

Národnost: španělská
Datum narození: 28. dubna 1974
Místo narození: Alcobendas

Znáte pojem ASAP? Znáte pojem Únavový syndrom? Víte, co je to Melanom? Víte, co je to Fandom?

Klíčová slova: přesný význam, Penélope Cruz, kdo to je, význam slova, vysvětlení, kdo je Penélope Cruz?, definice, synonymum, formulace, význam pojmu, přesný výraz, pojem, slovo, heslo, co znamená

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Penélope Cruz

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Penélope Cruz? Kdo to byl Penélope Cruz? Kdy se narodil Penélope Cruz? Kde se narodil Penélope Cruz? Penélope Cruz se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Penélope Cruz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Penélope Cruz i v jiné kategorii než je herectví.