Kdo je to?
Kdo je to Penélope Cruz? Životopis Penélope Cruz, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Penélope Cruz?

Kdo je to Penélope Cruz? Stručný životopis

Penélope Cruz, celým jménem Penélope Cruz Sánchez, je španělská herečka, která jako první herečka této národnosti získala Oscara za roli ve filmu Volver. Dalšího Oscara obdržela za roli ve filmu Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona. S hercem Johnym Deppem hrála ve filmu Kokain, ve filmu Mandolína kapitána Corelliho byla partnerkou Nicolase Cage.
Další úspěchy zaznamenala Penélope Cruz ve filmech Gothika, Sahara, Sexy Pistols a dalších.Kdo je to Penélope Cruz? Životopis Penélope Cruz, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Penélope Cruz? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Penélope Cruz

Národnost: španělská
Datum narození: 28. dubna 1974
Místo narození: Alcobendas

Znáte pojem ASAP? Víte, co je to Scénář? Víte, co je to Melanom? Pamatujete si definici pojmu Amen?

Klíčová slova: popis, formulace, kdo to je, význam pojmu, původ slova, význam, heslo, definice, Penélope Cruz, popis, slovo, termín, kdo je Penélope Cruz?, pojem, etymologie

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Penélope Cruz?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Penélope Cruz? Kdo to byl Penélope Cruz? Kdy se narodil Penélope Cruz? Kde se narodil Penélope Cruz? Penélope Cruz je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Penélope Cruz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Penélope Cruz i v jiné kategorii než je herectví.