Kdo je to?
Kdo je to Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Petr Novotný?

Kdo je to Petr Novotný? Stručný životopis

Petr Novotný je moderátor, bavič, publicista a také podnikatel. Je absolventem FF KU v Praze. Po studiích začal kariéru jako konferenciér se skupinami Greenhorns a Fešáci. Je několikanásobným držitelem titulu Bavič roku, sám vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu.
Petr Novotný rád vaří, sbírá nejrůznější recepty a vydal vlastní kuchařku. V současnosti vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vystupování omezil.Kdo je to Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Novotný s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Petr Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1947
Místo narození: Olomouc

Pamatujete si definici pojmu Fyziologický roztok? Znáte pojem Žánr? Vzpomněli byste si na význam slova Virus Zika? Víte, co je to Antonymum?

Klíčová slova: termín, přesný význam, heslo, formulace, kdo je Petr Novotný?, původ slova, Petr Novotný, herectví, etymologie, pojem, kdo to je, význam slova, popis, co znamená, wiki

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Petr Novotný? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Petr Novotný? Kdo to byl Petr Novotný? Kdy se narodil Petr Novotný? Kde se narodil Petr Novotný? Petr Novotný se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Novotný kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Novotný i v jiné kategorii než je herectví.