Kdo je to?
Kdo je to Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sagvan Tofi?

Kdo je to Sagvan Tofi? Stručný životopis

Sagvan Tofi je model, herec a zpěvák. Je synem iráckého Kurda a české matky. Zájem o herectví v něm probudil nevlastní otec.
Ve filmu se Sagvan Tofi prosazoval od 80. let 20. století, k jeho nejvýznamnějším úspěchům Sagvana Tofiho patří role ve filmech Vítr v kapse, Bylo nás šest, Kamarád do deště a Kamarád do deště II, kde byl partnerem Lukáše Vaculíka.Kdo je to Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Sagvan Tofi) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Sagvan Tofi

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1964
Místo narození: Praha

Víte, co je to Podstatné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova Mandel? Pamatujete si definici pojmu Falafel? Znáte pojem Kontextová reklama?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, kdo je Sagvan Tofi?, definice, popis, synonymum, wiki, vysvětlení, co znamená, popis, informace, formulace, herectví, etymologie, přesný význam

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sagvan Tofi

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sagvan Tofi? Kdo to byl Sagvan Tofi? Kdy se narodil Sagvan Tofi? Kde se narodil Sagvan Tofi? Sagvan Tofi je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sagvan Tofi dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sagvan Tofi i v jiné kategorii než je herectví.