Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Salma Hayek? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Víte, co je to Větný člen? Znáte pojem Přirovnání? Vzpomněli byste si na význam slova MRSA? Pamatujete si definici pojmu Kóma?

Klíčová slova: význam, slovo, význam slova, informace, definice, kdo je Salma Hayek?, Salma Hayek, pojem, vysvětlení, heslo, co je to Salma Hayek?, synonymum, co znamená, formulace, wiki

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Salma Hayek? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Salma Hayek dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.