Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Salma Hayek) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Víte, co je to Větný člen? Znáte pojem Přirovnání? Vzpomněli byste si na význam slova MRSA? Pamatujete si definici pojmu Kóma?

Klíčová slova: synonymum, Salma Hayek, přesný výraz, termín, význam slova, heslo, etymologie, slovo, definice, formulace, původ slova, kdo je Salma Hayek?, wiki, význam, přesný význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Salma Hayek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Salma Hayek dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.