Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Salma Hayek sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Víte, co je to Větný člen? Znáte pojem Přirovnání? Vzpomněli byste si na význam slova MRSA? Pamatujete si definici pojmu Kóma?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, vysvětlení, popis, kdo je Salma Hayek?, definice, informace, Salma Hayek, popis, slovo, formulace, etymologie, kdo to je, význam pojmu, význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Salma Hayek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Salma Hayek třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.