Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Salma Hayek? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Pamatujete si definici pojmu Ex offo? Víte, co je to Pasivní dům? Vzpomněli byste si na význam slova Cuvée? Pamatujete si definici pojmu OSPOD?

Klíčová slova: definice, Salma Hayek, slovo, popis, kdo je Salma Hayek?, význam, informace, formulace, vysvětlení, co je to Salma Hayek?, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, pojem, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Salma Hayek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Salma Hayek dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.