Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Kdo je to Soudkyně Barbara?

Co znamená a jaký je význam slova Soudkyně Barbara?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soudkyně Barbara sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Citoň? Pamatujete si definici pojmu Křivda? Znáte pojem Americká hypotéka? Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní válka?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, Soudkyně Barbara, co je to Soudkyně Barbara?, herectví, přesný výraz, původ slova, termín, popis, význam pojmu, informace, vysvětlení, kdo je Soudkyně Barbara?, synonymum, pojem

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudkyně Barbara

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Soudkyně Barbara? Kdo to byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.