Kdo je to?
Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Cruise?

Kdo je to Tom Cruise? Stručný životopis

Tom Cruise je populární americká filmová hvězda. Po střední škole se rozhodl pro hereckou dráhu a začal s vystupováním v divadle a v menších filmových rolích. Jeho první velkou rolí, která ho vynesla na výsluní, byla hlavní postava filmu Top Gun. Po tomto úspěchu hrál spíše ve vážnějších filmech jako je Rain Man. K dalším hitům se zařadily filmy jako např. Pár správných chlapů, Firma a jiné. Agenta Ethana Hunta představuje v akčním filmu Mission: Impossible a jeho pokračováních.
Dalšími velmi úspěšnými velkofilmy byly filmy Minority Report, Collateral a Válka světů. Tom Cruise stále patří k nejobsazovanějším americkým hercům.Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tom Cruise s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Tom Cruise

Národnost: USA
Datum narození: 3.7.1962
Místo narození: Syracuse

Vzpomněli byste si na význam slova Snowkiting? Znáte pojem GIBS? Znáte pojem Vlastenectví? Víte, co je to Chipset?

Klíčová slova: význam slova, informace, heslo, původ slova, kdo je Tom Cruise?, wiki, význam, definice, formulace, slovo, přesný význam, význam pojmu, co znamená, termín, etymologie

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Tom Cruise? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Tom Cruise? Kdo to byl Tom Cruise? Kdy se narodil Tom Cruise? Kde se narodil Tom Cruise? Tom Cruise se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tom Cruise dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Cruise i v jiné kategorii než je herectví.