Kdo je to?
Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Viktor Preiss?

Kdo je to Viktor Preiss? Stručný životopis

Viktor Preiss je populární český herec starší generace. Je absolventem DAMU, jako divadelník začínal v Městských divadlech pražských, odkud přešel do Divadla na Vinohradech, kde se postupně začal věnovat i režii. Viktor Preiss působil i jako pedagog na DAMU, vystupuje v televizi i rozhlase, ztvárnil bezpočet rolí ve filmech i televizních seriálech. Vystupuje také jako zpěvák a dabér, v rozhlase moderuje vlastní pořad Báječný svět.Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Viktor Preiss sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Viktor Preiss

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1947
Místo narození: Praha

Víte, co je to Plná moc? Pamatujete si definici pojmu NVIDIA? Pamatujete si definici pojmu Evangelium? Vzpomněli byste si na význam slova Občanský zákoník?

Klíčová slova: přesný význam, definice, vysvětlení, heslo, informace, kdo je Viktor Preiss?, popis, slovo, pojem, přesný výraz, význam slova, formulace, popis, etymologie, termín

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Viktor Preiss? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Viktor Preiss? Kdo to byl Viktor Preiss? Kdy se narodil Viktor Preiss? Kde se narodil Viktor Preiss? Viktor Preiss se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Viktor Preiss dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viktor Preiss i v jiné kategorii než je herectví.