Kdo je to?
Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Kdo je to Eunuch?

Co znamená a jaký je význam slova Eunuch?

Eunuch čili strážce lože je pojmenování muže se speciálními úkoly. Takový muž buď podstoupil kastraci, nebo byl impotentní. Kastrace se často prováděla v nízkém věku a eunuch pak zastával funkci na dvoře vládce, mohl být pěvcem či úředníkem, ovšem nejčastěji bývají tímto pojmem označováni strážci a sluhové v harémech.
Vzhledem k tomu, že tito muži neměli vlastní rodiny a slíbili věrnost výhradně vládci, byli považováni za důvěryhodné a mohli získat poměrně vekou moc. Eunuchové se vyskytovali již ve starověku.Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Definici slova Eunuch můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Determinant? Znáte pojem Laryngitida? Vzpomněli byste si na význam slova Konvektomat? Pamatujete si definici pojmu Dualita?

Klíčová slova: význam, původ slova, historie, význam slova, přesný význam, přesný výraz, popis, synonymum, wiki, kdo je Eunuch?, informace, definice, co znamená, kdo to je, vysvětlení

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Eunuch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Eunuch? Kdo to byl Eunuch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eunuch? Definice pojmu Eunuch se nachází v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?