Kdo je to?
Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Kdo je to Eunuch?

Co znamená a jaký je význam slova Eunuch?

Eunuch čili strážce lože je pojmenování muže se speciálními úkoly. Takový muž buď podstoupil kastraci, nebo byl impotentní. Kastrace se často prováděla v nízkém věku a eunuch pak zastával funkci na dvoře vládce, mohl být pěvcem či úředníkem, ovšem nejčastěji bývají tímto pojmem označováni strážci a sluhové v harémech.
Vzhledem k tomu, že tito muži neměli vlastní rodiny a slíbili věrnost výhradně vládci, byli považováni za důvěryhodné a mohli získat poměrně vekou moc. Eunuchové se vyskytovali již ve starověku.Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eunuch s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Determinant? Znáte pojem Laryngitida? Vzpomněli byste si na význam slova Konvektomat? Pamatujete si definici pojmu Dualita?

Klíčová slova: termín, původ slova, synonymum, slovo, přesný výraz, definice, etymologie, význam slova, kdo je Eunuch?, význam, informace, pojem, vysvětlení, co je to Eunuch?, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Eunuch, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eunuch? Kdo to byl Eunuch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eunuch? Definice pojmu Eunuch se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Eunuch i v jiné sekci než je kategorie historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?