Kdo je to?
Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Kdo je to Forman?

Jaký je význam slova Forman? Co to znamená?

Forman je vozka, tedy člověk, který řídí povoz – vůz s koly nebo v zimě saně. Ten táhnou tažná zvířata, nejčastěji koně. Vozka chodí podél vozu nebo sedí a kozlíku. K výkonu tohoto povolání není nutný řidičský průkaz, protože vozka neřídí motorové vozidlo, ovšem musí dodržovat dopravní předpisy.
Slovo forman se většinou používá pro toho, kdo řídí těžké nákladní povozy. Pokud je povoz tažen koňmi, nazývá se vozka ne forman, ale kočí.Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Forman s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šalotka? Znáte pojem BCAA? Vzpomněli byste si na význam slova Křesťanství? Víte, co je to Líná pěna?

Klíčová slova: kdo to je, popis, co znamená, slovo, pojem, termín, přesný výraz, význam slova, popis, přesný význam, informace, vysvětlení, význam, význam pojmu, heslo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Forman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Forman? Kdo to byl Forman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Forman? Definice pojmu Forman patří do sekce historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Forman v jiné sekci než historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.