Kdo je to?
Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Kdo je to Forman?

Jaký je význam slova Forman? Co to znamená?

Forman je vozka, tedy člověk, který řídí povoz – vůz s koly nebo v zimě saně. Ten táhnou tažná zvířata, nejčastěji koně. Vozka chodí podél vozu nebo sedí a kozlíku. K výkonu tohoto povolání není nutný řidičský průkaz, protože vozka neřídí motorové vozidlo, ovšem musí dodržovat dopravní předpisy.
Slovo forman se většinou používá pro toho, kdo řídí těžké nákladní povozy. Pokud je povoz tažen koňmi, nazývá se vozka ne forman, ale kočí.Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Forman? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DIČ? Znáte pojem Loftový byt? Vzpomněli byste si na význam slova Variace? Pamatujete si definici pojmu IBAN?

Klíčová slova: původ slova, formulace, slovo, definice, synonymum, přesný význam, význam slova, wiki, pojem, informace, co je to Forman?, Forman, význam, vysvětlení, význam pojmu

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Forman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Forman? Kdo to byl Forman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Forman? Definice pojmu Forman je v sekci historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Forman i v jiné kategorii než je sekce historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.