Kdo je to?
Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Kdo je to Hotař?

Jaký je význam slova Hotař? Co to znamená?

Hotař byl hlídačem vinohradu a měl povinnost chránit ho před zloději, dobytkem, ptáky i divokými zvířaty. Pracoval za sjednaný plat a v sobotu si směl vzít domů 3 hrozny a ovoce ležící na zemi. Pokud by si vzal větší množství, propadl by hrdelnímu právu.
Hotař byl strážcem vinohradu i v době, kdy se po skončení hlavní sklizně jen paběrkovalo. Musel být počestným člověkem, který pravidelně docházel ke zpovědi a řádně se choval, dokud nebyly sklizeny poslední hrozny.Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hotař? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Vláknina? Znáte pojem Acidofilní mléko? Vzpomněli byste si na význam slova Inkluze? Pamatujete si definici pojmu Chlamydie?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam pojmu, pojem, co je to Hotař?, slovo, kdo to je, etymologie, termín, wiki, historie, Hotař, význam slova, synonymum, přesný výraz

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hotař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hotař? Kdo to byl Hotař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hotař? Definice pojmu Hotař je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.