Kdo je to?
Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Kdo je to Hotař?

Jaký je význam slova Hotař? Co to znamená?

Hotař byl hlídačem vinohradu a měl povinnost chránit ho před zloději, dobytkem, ptáky i divokými zvířaty. Pracoval za sjednaný plat a v sobotu si směl vzít domů 3 hrozny a ovoce ležící na zemi. Pokud by si vzal větší množství, propadl by hrdelnímu právu.
Hotař byl strážcem vinohradu i v době, kdy se po skončení hlavní sklizně jen paběrkovalo. Musel být počestným člověkem, který pravidelně docházel ke zpovědi a řádně se choval, dokud nebyly sklizeny poslední hrozny.Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Hotař? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Vláknina? Znáte pojem Acidofilní mléko? Vzpomněli byste si na význam slova Inkluze? Pamatujete si definici pojmu Chlamydie?

Klíčová slova: popis, pojem, vysvětlení, etymologie, formulace, význam slova, heslo, kdo je Hotař?, synonymum, definice, původ slova, co je to Hotař?, termín, kdo to je, co znamená

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Hotař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hotař? Kdo to byl Hotař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hotař? Definice pojmu Hotař se nachází v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, text, definici, třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Hotař i v jiné sekci než v historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.