Kdo je to?
Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Kdo je to Hotař?

Jaký je význam slova Hotař? Co to znamená?

Hotař byl hlídačem vinohradu a měl povinnost chránit ho před zloději, dobytkem, ptáky i divokými zvířaty. Pracoval za sjednaný plat a v sobotu si směl vzít domů 3 hrozny a ovoce ležící na zemi. Pokud by si vzal větší množství, propadl by hrdelnímu právu.
Hotař byl strážcem vinohradu i v době, kdy se po skončení hlavní sklizně jen paběrkovalo. Musel být počestným člověkem, který pravidelně docházel ke zpovědi a řádně se choval, dokud nebyly sklizeny poslední hrozny.Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Definici slova Hotař můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Průsečík? Pamatujete si definici pojmu Sponse? Víte, co je to Jmenovatel? Vzpomněli byste si na význam slova Komaxit?

Klíčová slova: Hotař, popis, pojem, termín, přesný výraz, kdo to je, synonymum, wiki, formulace, informace, význam, přesný význam, etymologie, definice, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Hotař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hotař? Kdo to byl Hotař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hotař? Definice pojmu Hotař se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.