Kdo je to?
Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Kdo je to Lazebník?

Jaký je význam slova Lazebník? Co to znamená?

Lazebník byl člověk, který se živil lazebnictvím, což je již zaniklé řemeslo. Lazebník byl vlastně holič nebo kadeřník, ale do jeho pole působnosti patřilo např. i ošetřování ran.Kdo je to, byl Lazebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lazebník? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lazebník? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Stalking? Znáte pojem Referendum? Vzpomněli byste si na význam slova Arganový olej? Pamatujete si definici pojmu Hustota?

Klíčová slova: význam slova, definice, Lazebník, historie, kdo je Lazebník?, wiki, co je to Lazebník?, co znamená, vysvětlení, heslo, popis, pojem, původ slova, formulace, význam pojmu

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Lazebník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lazebník? Kdo to byl Lazebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lazebník? Definice pojmu Lazebník je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Lazebník i v jiné kategorii než je sekce historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.