Kdo je to?
Kdo je to, byl Patron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patron? Lidé, historie

Kdo je to Patron?

Co znamená a jaký je význam slova Patron?

Patron je označení pocházející z latiny. V antickém Římě byl tímto slovem pojmenován pán, který měl nějaký vztah ke svým propuštěncům či klientům. Patroni byli také původní vojevůdci a úředníci, kteří hájili zájmy dobytých území.
Obecně je patronem ten, kdo nějakým způsobem podporuje nebo ochraňuje jiné lidi. V umění se užívá také slovo mecenáš, tedy ten, kdo finančně přispívá na tvorbu a živobytí umělce. V náboženství se jedná buď o zakladatele nějakého církevního úřadu, nebo světce, který ochraňuje určitou skupinu osob.Kdo je to, byl Patron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patron? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Patron? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Prohlášení o shodě? Víte, co je to Echinacea? Pamatujete si definici pojmu Cystická fibróza? Pamatujete si definici pojmu Testosteron?

Klíčová slova: vysvětlení, historie, význam slova, pojem, přesný význam, kdo to je, heslo, wiki, význam pojmu, slovo, přesný výraz, synonymum, co je to Patron?, popis, kdo je Patron?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Patron, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Patron? Kdo to byl Patron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patron? Definice pojmu Patron je v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.