Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Portáš sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Metafora? Pamatujete si definici pojmu Investigativní? Víte, co je to Kontraindikace? Vzpomněli byste si na význam slova Graviola?

Klíčová slova: etymologie, pojem, Portáš, slovo, význam slova, kdo je Portáš?, definice, přesný význam, historie, termín, co znamená, popis, význam, heslo, popis

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Portáš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš se nachází v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?