Kdo je to?
Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Kdo je to Soumař?

Co znamená a jaký je význam slova Soumař?

Slovem soumař byl dříve označován majitel soumara, tedy zvířete, které sloužilo k přepravě nákladů. Nejčastěji se jednalo o koně, osly, muly, mezky nebo velbloudy. Dnes, pokud někdo řekne, že se cítí jako soumar, znamená to, že si stěžuje na to, že musí nosit něco těžkého, třeba nákup.Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Soumař? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Družstvo? Znáte pojem Dural? Vzpomněli byste si na význam slova Lilek? Pamatujete si definici pojmu Kamenec?

Klíčová slova: význam, formulace, definice, kdo je Soumař?, informace, synonymum, přesný výraz, kdo to je, historie, pojem, termín, popis, slovo, heslo, přesný význam

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soumař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soumař? Kdo to byl Soumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soumař? Definice pojmu Soumař je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Soumař hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?