Kdo je to?
Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Kdo je to Soumař?

Co znamená a jaký je význam slova Soumař?

Slovem soumař byl dříve označován majitel soumara, tedy zvířete, které sloužilo k přepravě nákladů. Nejčastěji se jednalo o koně, osly, muly, mezky nebo velbloudy. Dnes, pokud někdo řekne, že se cítí jako soumar, znamená to, že si stěžuje na to, že musí nosit něco těžkého, třeba nákup.Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Soumař s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Švarc systém? Vzpomněli byste si na význam slova Ležák? Pamatujete si definici pojmu Karuselový podvod? Znáte pojem Schengenský prostor?

Klíčová slova: informace, původ slova, kdo je Soumař?, co je to Soumař?, slovo, Soumař, formulace, etymologie, definice, co znamená, popis, význam slova, přesný výraz, popis, wiki

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Soumař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Soumař? Kdo to byl Soumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soumař? Definice pojmu Soumař je v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Soumař i v jiné kategorii než v historie.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?