Kdo je to?
Kdo je to, byl Divokej Bill? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Divokej Bill? Lidé, hudba

Kdo je to Divokej Bill?

Co znamená a jaký je význam slova Divokej Bill?

Divokej Bill je jméno folkrockové skupiny, založené v Úvalech u Prahy. Kapela se zúčastnila několika turné s jinými skupinami, jako je např. Čechomor, Tři sestry a další.
V roce 2017 vydala skupina vlastní desku Tsunami a započala samostatné turné. Jejich písně jsou často ke slyšení i v rádiu, tvorba skupiny Divokej Bill byla oceněna Zlatou deskou.Kdo je to, byl Divokej Bill? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Divokej Bill? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Divokej Bill sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bytový dům? Pamatujete si definici pojmu Kiteboarding? Znáte pojem Genetika? Vzpomněli byste si na význam slova Laparoskopie?

Klíčová slova: co je to Divokej Bill?, hudba, význam slova, formulace, heslo, význam pojmu, význam, termín, popis, kdo je Divokej Bill?, slovo, vysvětlení, Divokej Bill, definice, přesný význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Divokej Bill? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Divokej Bill? Kdo to byl Divokej Bill? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Divokej Bill? Definice pojmu Divokej Bill se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Divokej Bill v jiné sekci než hudba.