Kdo je to?
Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Korn?

Kdo je to Jiří Korn? Stručný životopis

Jiří Korn je zpěvák, hudebník, herec, tanečník a moderátor. Hudební kariéru začínal ve skupině Rebels a později Olympic. Dále už působil jako sólista a začal i vystupovat v televizi. V současnosti působí ve skupině 4TET.
Jiří Korn hrál také v několika filmech, ledové revui a vystupuje také v muzikálech, např. v Bídnících, Monte Christo, Dracula aj.Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Korn? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jiří Korn

Národnost: česká
Datum narození: 17. května 1949
Místo narození: Praha

Znáte pojem Diktafon? Víte, co je to Kvantová fyzika? Víte, co je to Bourbon? Pamatujete si definici pojmu Skript?

Klíčová slova: kdo je Jiří Korn?, Jiří Korn, význam, co znamená, popis, formulace, co je to Jiří Korn?, kdo to je, původ slova, hudba, wiki, slovo, synonymum, význam pojmu, termín

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jiří Korn? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Korn? Kdo to byl Jiří Korn? Kdy se narodil Jiří Korn? Kde se narodil Jiří Korn? Jiří Korn je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jiří Korn kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Korn i v jiné kategorii než je hudba.