Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Justin Bieber s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Víte, co je to Vysoký tlak? Znáte pojem Arbitráž? Vzpomněli byste si na význam slova Astigmatismus? Pamatujete si definici pojmu Sepse?

Klíčová slova: formulace, význam slova, hudba, slovo, přesný výraz, popis, heslo, vysvětlení, definice, etymologie, Justin Bieber, wiki, termín, co znamená, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Justin Bieber?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.