Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Justin Bieber) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Víte, co je to Klišé? Vzpomněli byste si na význam slova Kokotka? Pamatujete si definici pojmu Učební plán? Znáte pojem Plankton?

Klíčová slova: hudba, vysvětlení, kdo to je, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, kdo je Justin Bieber?, heslo, slovo, popis, termín, co je to Justin Bieber?, přesný význam, popis, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Justin Bieber?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.