Kdo je to?
Kdo je to Karel Gott? Životopis Karel Gott, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Karel Gott?

Kdo je to Karel Gott? Stručný životopis

Karel Gott patří k nejznámějším českým umělcům. Je proslulým zpěvákem, malířem i hercem. Začínal vystupováním v kavárnách, trampskou hudbou a zúčastňoval se soutěží amatérských zpěváků. Vystupoval v divadle Semafor, kde získal angažmá a postupně se prosazoval v hitparádách. Je oblíbený i v zahraničí, především v Německu. Největších úspěchů dosahoval od 80. let minulého století s písněmi lidovými, popovými i úpravami klasické hudby. Populární jsou i jeho filmové písně. Za svůj umělecký přínos získal Karel Gott mnoho ocenění a vyznamenání, jen Zlatých slavíků má více než 40.Kdo je to Karel Gott? Životopis Karel Gott, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Karel Gott) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Karel Gott

Národnost: česká
Datum narození: 14. července 1939
Místo narození: Plzeň

Víte, co je to Undeground? Znáte pojem Atrium? Vzpomněli byste si na význam slova Hypomanie? Pamatujete si definici pojmu SEO?

Klíčová slova: formulace, termín, význam slova, slovo, kdo to je, pojem, etymologie, přesný význam, kdo je Karel Gott?, co znamená, Karel Gott, heslo, synonymum, definice, hudba

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Karel Gott? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karel Gott? Kdo to byl Karel Gott? Kdy se narodil Karel Gott? Kde se narodil Karel Gott? Karel Gott je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Gott dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Gott i v jiné kategorii než je hudba.