Kdo je to?
Kdo byl Karel Zich? Životopis Karel Zich, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Karel Zich?

Kdo to byl Karel Zich? Stručný životopis

Karel Zich patřil k nejznámějším českým zpěvákům. Byl označován také jako český Elvis. Nebyl jen výborným zpěvákem, ale také kytaristou a hudebním skladatelem. Studoval na pražské konzervatoři, byl absolventem estetiky a sociologie UK, kde také obhájil doktorát z filozofie. Byl členem skupiny Spirituál kvintet, přezpíval některé hity Elvise Presleyho. Sólovou kariéru zahájil v roce 1974, natáčel se skupinou Flop, kterou jako doprovodnou sám založil. Velkou část písní i sám složil, stejně jako filmovou hudbu a hudbu pro lázeňskou fontánu v Mariánských Lázních.
Karel Zich byl populární i v zahraničí. Zemřel předčasně při infarktu během potápění na Korsice.Kdo byl Karel Zich? Životopis Karel Zich, slavní lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Zich sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Karel Zich

Národnost: česká
Datum narození: 10. června 1949
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 13. července 2004

Vzpomněli byste si na význam slova Zájmeno? Pamatujete si definici pojmu Ragú? Znáte pojem Hangouts? Vzpomněli byste si na význam slova AIDS?

Klíčová slova: formulace, wiki, popis, přesný význam, hudba, přesný výraz, co je to Karel Zich?, význam pojmu, vysvětlení, slovo, popis, Karel Zich, informace, význam, původ slova

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Karel Zich? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Karel Zich? Kdo to byl Karel Zich? Kdy se narodil Karel Zich? Kde se narodil Karel Zich? Kdy zemřel Karel Zich? Karel Zich se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Zich dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Zich i v jiné kategorii než je hudba.