Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Kim Kardashian můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Víte, co je to Lupus? Znáte pojem Syndrom vyhoření? Vzpomněli byste si na význam slova Souřadné slovo? Pamatujete si definici pojmu Směnka?

Klíčová slova: Kim Kardashian, popis, etymologie, formulace, definice, původ slova, přesný význam, hudba, význam, co znamená, co je to Kim Kardashian?, význam pojmu, přesný výraz, termín, kdo to je

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kim Kardashian

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.