Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kim Kardashian sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Pamatujete si definici pojmu AIDS? Pamatujete si definici pojmu Skype? Vzpomněli byste si na význam slova IBAN? Vzpomněli byste si na význam slova Autonomie?

Klíčová slova: hudba, slovo, heslo, popis, informace, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, význam, Kim Kardashian, význam slova, kdo to je, definice, wiki

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kim Kardashian

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.