Kdo je to?
Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kim Kardashian?

Kdo je to Kim Kardashian? Stručný životopis

Kim Kardashian je modelka a herečka, která se stala velmi známou po skandální videonahrávce sexuálních hrátek. Pronikla tak do televizního vysílání a získala vlastní reality show (společně s dalšími rodinnými příslušníky) i roli ve filmu. Podniká také jako módní návrhářka, vlastní se sestrami obchod s oblečením Dash.
K udržení se na předních příčkách populárních osobností využívá především sociální sítě, kde má vysokou sledovanost, a také selfies. Často probíraným tématem zde bývá její impozantní pozadí. Kim Kardashian se také věnuje charitě. Je vdaná (druhý manžel Kanye West) a má 1 dceru. Její dobrou přítelkyní je Paris Hilton.Kdo je to Kim Kardashian? Životopis Kim Kardashian, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Kim Kardashian s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Kim Kardashian

Datum narození: 21.10. 1980
Místo narození: Los Angeles

Pamatujete si definici pojmu AIDS? Vzpomněli byste si na význam slova Falešná svíčková? Vzpomněli byste si na význam slova IBAN? Znáte pojem Respekt?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, etymologie, Kim Kardashian, kdo to je, pojem, popis, synonymum, kdo je Kim Kardashian?, původ slova, co je to Kim Kardashian?, informace, slovo, formulace, definice

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Kim Kardashian?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kim Kardashian? Kdo to byl Kim Kardashian? Kdy se narodil Kim Kardashian? Kde se narodil Kim Kardashian? Kim Kardashian je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kim Kardashian kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kim Kardashian i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.