Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klára Vytisková s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Víte, co je to Artróza? Znáte pojem Graviola? Vzpomněli byste si na význam slova Územní plán? Pamatujete si definici pojmu Aproximace?

Klíčová slova: význam, co znamená, wiki, hudba, formulace, význam slova, popis, definice, popis, informace, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, etymologie, heslo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Klára Vytisková? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.