Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Klára Vytisková s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Víte, co je to Artróza? Znáte pojem Graviola? Vzpomněli byste si na význam slova Územní plán? Pamatujete si definici pojmu Aproximace?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, definice, slovo, co je to Klára Vytisková?, co znamená, popis, hudba, vysvětlení, wiki, přesný výraz, původ slova, informace, přesný význam, etymologie

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Klára Vytisková

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.