Kdo je to?
Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kurt Cobain?

Kdo to byl Kurt Cobain? Stručný životopis

Kurt Cobain byl velmi úspěšný americký zpěvák, skladatel a kytarista, frontman skupiny Nirvana. Patřil k nejlepším hráčům na kytaru na světě. Jeho dětství bylo poznamenáno rozvodem rodičů, což se později projevilo i v textech některých písní skupiny Nirvana. Byl jedním z jejích zakládajících členů. Se skupinou Nirvana dosáhl obrovského úspěchu především s hitem Smells Like Teen Spirit, který je vynesl na špičku hitparády.
Obrovský úspěch však přinesl i problémy, Cobainovi především závislost na heroinu. Mezi dalšími úspěšnými alby absolvoval Kurt Cobain protidrogovou léčbu. Přesto se později pokusil o sebevraždu a při přerušení dalšího léčení se ve svém domě zastřelil.Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kurt Cobain sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Kurt Cobain

Národnost: irská
Datum narození: 20. února 1967
Místo narození: Aberdeen
Datum úmrtí: 5. dubna 1994

Víte, co je to Outlook? Pamatujete si definici pojmu Křest? Pamatujete si definici pojmu Tračník? Vzpomněli byste si na význam slova Benchmark?

Klíčová slova: kdo je Kurt Cobain?, co znamená, přesný význam, synonymum, heslo, význam pojmu, hudba, popis, informace, co je to Kurt Cobain?, slovo, přesný výraz, popis, termín, pojem

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Kurt Cobain?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kurt Cobain? Kdo to byl Kurt Cobain? Kdy se narodil Kurt Cobain? Kde se narodil Kurt Cobain? Kdy zemřel Kurt Cobain? Kurt Cobain patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kurt Cobain například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kurt Cobain i v jiné kategorii než je hudba.