Kdo je to?
Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kurt Cobain?

Kdo to byl Kurt Cobain? Stručný životopis

Kurt Cobain byl velmi úspěšný americký zpěvák, skladatel a kytarista, frontman skupiny Nirvana. Patřil k nejlepším hráčům na kytaru na světě. Jeho dětství bylo poznamenáno rozvodem rodičů, což se později projevilo i v textech některých písní skupiny Nirvana. Byl jedním z jejích zakládajících členů. Se skupinou Nirvana dosáhl obrovského úspěchu především s hitem Smells Like Teen Spirit, který je vynesl na špičku hitparády.
Obrovský úspěch však přinesl i problémy, Cobainovi především závislost na heroinu. Mezi dalšími úspěšnými alby absolvoval Kurt Cobain protidrogovou léčbu. Přesto se později pokusil o sebevraždu a při přerušení dalšího léčení se ve svém domě zastřelil.Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kurt Cobain? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Kurt Cobain

Národnost: irská
Datum narození: 20. února 1967
Místo narození: Aberdeen
Datum úmrtí: 5. dubna 1994

Víte, co je to Outlook? Víte, co je to Arkýř? Pamatujete si definici pojmu Tračník? Pamatujete si definici pojmu Lingvistika?

Klíčová slova: co je to Kurt Cobain?, formulace, kdo je Kurt Cobain?, význam, význam slova, Kurt Cobain, původ slova, pojem, heslo, přesný výraz, popis, kdo to je, wiki, popis, synonymum

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kurt Cobain

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kurt Cobain? Kdo to byl Kurt Cobain? Kdy se narodil Kurt Cobain? Kde se narodil Kurt Cobain? Kdy zemřel Kurt Cobain? Kurt Cobain je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Kurt Cobain např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kurt Cobain i v jiné kategorii než je hudba.