Kdo je to?
Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kurt Cobain?

Kdo to byl Kurt Cobain? Stručný životopis

Kurt Cobain byl velmi úspěšný americký zpěvák, skladatel a kytarista, frontman skupiny Nirvana. Patřil k nejlepším hráčům na kytaru na světě. Jeho dětství bylo poznamenáno rozvodem rodičů, což se později projevilo i v textech některých písní skupiny Nirvana. Byl jedním z jejích zakládajících členů. Se skupinou Nirvana dosáhl obrovského úspěchu především s hitem Smells Like Teen Spirit, který je vynesl na špičku hitparády.
Obrovský úspěch však přinesl i problémy, Cobainovi především závislost na heroinu. Mezi dalšími úspěšnými alby absolvoval Kurt Cobain protidrogovou léčbu. Přesto se později pokusil o sebevraždu a při přerušení dalšího léčení se ve svém domě zastřelil.Kdo byl Kurt Cobain? Životopis Kurt Cobain, slavní lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kurt Cobain s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Kurt Cobain

Národnost: irská
Datum narození: 20. února 1967
Místo narození: Aberdeen
Datum úmrtí: 5. dubna 1994

Víte, co je to Šodó? Znáte pojem Acerola? Vzpomněli byste si na význam slova Biopsie? Pamatujete si definici pojmu Rosný bod?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, etymologie, termín, kdo je Kurt Cobain?, význam, přesný význam, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, kdo to je, pojem, význam slova, definice, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kurt Cobain

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kurt Cobain? Kdo to byl Kurt Cobain? Kdy se narodil Kurt Cobain? Kde se narodil Kurt Cobain? Kdy zemřel Kurt Cobain? Kurt Cobain se nachází v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kurt Cobain řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kurt Cobain i v jiné kategorii než je hudba.