Kdo je to?
Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lady Gaga?

Kdo je to Lady Gaga? Stručný životopis

Pod uměleckým jménem Lady Gaga (vytvořeného podle názvu písně skupiny Queen "Radio Ga Ga") známe americkou zpěvačku italského původu, jejíž vlastní jméno zní Stefani Joanne Angelina Germanotta. Lidé, kteří se přímo nezajímají o její tvorbu, zpěvačku znají především díky roztodivným kostýmům a kreacím, v nichž se objevuje na svých vystoupeních - např. šaty ze syrového masa, oblečená pouze do punčoch, kdy si "zapomněla" vzít sukni apod. Lady Gaga bývá srovnávána s Madonnou v počátcích její kariéry, kdy na sebe upozornila různými provokacemi.Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lady Gaga? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Lady Gaga

Národnost: italsko-americká
Datum narození: 28.3.1986
Místo narození: New York

Víte, co je to Swag? Znáte pojem Rozdvojená osobnost? Vzpomněli byste si na význam slova MLM? Pamatujete si definici pojmu Chirurgie?

Klíčová slova: hudba, co je to Lady Gaga?, informace, význam, vysvětlení, popis, formulace, význam pojmu, popis, slovo, význam slova, kdo je Lady Gaga?, definice, synonymum, wiki

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Lady Gaga? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lady Gaga? Kdo to byl Lady Gaga? Kdy se narodil Lady Gaga? Kde se narodil Lady Gaga? Lady Gaga je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lady Gaga dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lady Gaga i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.