Kdo je to?
Kdo byl Ludwig van Beethoven? Životopis Ludwig van Beethoven, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ludwig van Beethoven?

Kdo to byl Ludwig van Beethoven? Stručný životopis

Ludwig van Beethoven patřil k nejvýznamnějším německým skladatelům klasické hudby. Vytvořil si vlastní hudební styl založený na prvcích klasicismu a otevřel tak cestu romantizmu, novému hudebnímu období.
Za nejpopulárnější díla Ludwiga van Beethovena bývají považovány symfonie, např. Osudová, Devátá a další, mše Missa solemnis, houslové koncerty a klavírní skladby, sonáty i opery (Fidelio aj.).Kdo byl Ludwig van Beethoven? Životopis Ludwig van Beethoven, slavní lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ludwig van Beethoven? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ludwig van Beethoven

Národnost: německá
Datum narození: 16. prosince 1770
Místo narození: Bonn
Datum úmrtí: 26. března 1827

Znáte pojem MLM? Víte, co je to Osobnost? Víte, co je to Zelený čtvrtek? Pamatujete si definici pojmu Vzduch?

Klíčová slova: Ludwig van Beethoven, význam, význam pojmu, etymologie, přesný výraz, původ slova, informace, slovo, vysvětlení, popis, co znamená, wiki, přesný význam, kdo je Ludwig van Beethoven?, co je to Ludwig van Beethoven?

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ludwig van Beethoven

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ludwig van Beethoven? Kdo to byl Ludwig van Beethoven? Kdy se narodil Ludwig van Beethoven? Kde se narodil Ludwig van Beethoven? Kdy zemřel Ludwig van Beethoven? Ludwig van Beethoven je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ludwig van Beethoven např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ludwig van Beethoven i v jiné kategorii než je hudba.