Kdo je to?
Kdo je to Michal David? Životopis Michal David, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michal David?

Kdo je to Michal David? Stručný životopis

Michal David, původním jménem Vladimír Štancl, je podnikatel v oblasti hudby, zpěvák a skladatel. Je absolventem pražské konzervatoře, své první větší úspěchy zaznamenal při spolupráci se skupinou Kroky Františka Janečka a postupně se stal vedoucí postavou populární hudby. Jeho hudba se objevila i ve filmech Discopříběh, Kamarád do deště, Láska z pasáže a dalších. Po sametové revoluci byl vnímán jako příznivec minulého režimu a přestal veřejně vystupovat.
Věnoval se skladbám pro jiné umělce a také tvorbě muzikálů. K vystupování se pak vrátil, pořádá koncerty a turné, věnuje se veřejnému životu. Michal David byl prezidentem Milošem zemanem vyznamenán Státním vyznamenáním za zásluhy v oblasti kultury.Kdo je to Michal David? Životopis Michal David, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michal David? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Michal David

Národnost: česká
Datum narození: 14. července 1960
Místo narození: Praha

Znáte pojem Feng shui? Víte, co je to Tapioka? Víte, co je to Glutasol? Pamatujete si definici pojmu Stalking?

Klíčová slova: kdo je Michal David?, význam, formulace, popis, kdo to je, přesný výraz, pojem, definice, popis, hudba, co znamená, Michal David, význam slova, význam pojmu, termín

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal David

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michal David? Kdo to byl Michal David? Kdy se narodil Michal David? Kde se narodil Michal David? Michal David je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michal David řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal David i v jiné kategorii než je hudba.