Kdo je to?
Kdo je to Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Paul McCartney?

Kdo je to Paul McCartney? Stručný životopis

Paul McCartney je proslulý anglický zpěvák, hudebník i skladatel, člen skupiny Beatles. Je známý také jako bojovník za práva zvířat. Patří k nejlepším hudebním umělcům minulého století a za svůj přínos v této oblasti byl pasován na rytíře a obdržel titul Sir.
Kromě kytary zvládá celou řadu nástrojů, není pouze zpěvákem, ale také autorem textů a hudby mnoha známých písní. Po rozpadu Beatles si založil vlastní skupinu Wings a spolupracoval s dalšími hudebníky, např. Michaelem Jacksonem. Paul McCartney je kromě jiného autorem klasických skladeb a vystavuje i své obrazy.Kdo je to Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Paul McCartney? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Paul McCartney

Národnost: britská
Datum narození: 18. června 1942
Místo narození: Liverpool

Znáte pojem Mac adresa? Víte, co je to Advent? Víte, co je to Lodyha? Pamatujete si definici pojmu Mac adresa?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, formulace, význam, vysvětlení, etymologie, původ slova, definice, slovo, heslo, co je to Paul McCartney?, wiki, kdo to je, termín, informace

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Paul McCartney

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paul McCartney? Kdo to byl Paul McCartney? Kdy se narodil Paul McCartney? Kde se narodil Paul McCartney? Paul McCartney je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Paul McCartney dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Paul McCartney i v jiné kategorii než je hudba.