Kdo je to?
Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Kolář?

Kdo je to Petr Kolář? Stručný životopis

Petr Kolář je zpěvák, který se věnuje především popu a rocku. Hraje také na bicí, které vystudoval na LŠU. Byl členem několika hudebních skupin – Sarah, Precedens, Arakain, spolupracoval například s Danielem Landou, Karlem Svobodou a dalšími. Účinkuje v českých i zahraničních muzikálech, je interpretem mnoha hitů.
Několikrát se nominoval v Českém slavíkovi a v TýTý (kategorie Nejlepší zpěvák). Petr Kolář je také autorem několika úspěšných písní.Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Kolář? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Petr Kolář

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1967
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Portfolio? Znáte pojem Meditace? Vzpomněli byste si na význam slova Spravedlnost? Pamatujete si definici pojmu Garant?

Klíčová slova: co znamená, heslo, termín, co je to Petr Kolář?, význam, přesný význam, slovo, hudba, informace, význam pojmu, definice, popis, původ slova, etymologie, význam slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Kolář

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Kolář? Kdo to byl Petr Kolář? Kdy se narodil Petr Kolář? Kde se narodil Petr Kolář? Petr Kolář je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Kolář dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kolář i v jiné kategorii než je hudba.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.