Kdo je to?
Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Rihanna?

Kdo je to Rihanna? Stručný životopis

Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, je zpěvačka a herečka, pocházející z Barbadosu. Nahrála v poměrně nízkém věku hity, které se ocitly na prvním místě žebříčků hitparád. V digitálním prodeji děl patří k nejúspěšnějším umělcům.
Rihanna je držitelkou většího množství hudebních cen, má například cenu Ikony. Je majitelkou vlastního kanálu na YouTube, kde má obrovskou sledovanost.Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Rihanna s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Rihanna

Národnost: Barbados
Datum narození: 20. února 1988
Místo narození: Saint Michael

Pamatujete si definici pojmu Loftový byt? Vzpomněli byste si na význam slova Předčíslí účtu? Vzpomněli byste si na význam slova Zvyk? Znáte pojem Infrastruktura?

Klíčová slova: synonymum, pojem, heslo, popis, informace, slovo, význam slova, hudba, wiki, co znamená, kdo to je, Rihanna, popis, etymologie, co je to Rihanna?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Rihanna? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rihanna? Kdo to byl Rihanna? Kdy se narodil Rihanna? Kde se narodil Rihanna? Rihanna je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Rihanna dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rihanna i v jiné kategorii než je hudba.