Kdo je to?
Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Rihanna?

Kdo je to Rihanna? Stručný životopis

Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, je zpěvačka a herečka, pocházející z Barbadosu. Nahrála v poměrně nízkém věku hity, které se ocitly na prvním místě žebříčků hitparád. V digitálním prodeji děl patří k nejúspěšnějším umělcům.
Rihanna je držitelkou většího množství hudebních cen, má například cenu Ikony. Je majitelkou vlastního kanálu na YouTube, kde má obrovskou sledovanost.Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Rihanna? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Rihanna

Národnost: Barbados
Datum narození: 20. února 1988
Místo narození: Saint Michael

Pamatujete si definici pojmu Loftový byt? Znáte pojem Komiks? Vzpomněli byste si na význam slova Zvyk? Víte, co je to Quinoa?

Klíčová slova: co je to Rihanna?, přesný význam, co znamená, význam, termín, wiki, vysvětlení, etymologie, pojem, kdo je Rihanna?, Rihanna, kdo to je, původ slova, hudba, formulace

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rihanna

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rihanna? Kdo to byl Rihanna? Kdy se narodil Rihanna? Kde se narodil Rihanna? Rihanna se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Rihanna řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rihanna i v jiné kategorii než je hudba.