Kdo je to?
Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Rihanna?

Kdo je to Rihanna? Stručný životopis

Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, je zpěvačka a herečka, pocházející z Barbadosu. Nahrála v poměrně nízkém věku hity, které se ocitly na prvním místě žebříčků hitparád. V digitálním prodeji děl patří k nejúspěšnějším umělcům.
Rihanna je držitelkou většího množství hudebních cen, má například cenu Ikony. Je majitelkou vlastního kanálu na YouTube, kde má obrovskou sledovanost.Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Rihanna sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Rihanna

Národnost: Barbados
Datum narození: 20. února 1988
Místo narození: Saint Michael

Pamatujete si definici pojmu Loftový byt? Pamatujete si definici pojmu Grenadina? Vzpomněli byste si na význam slova Zvyk? Vzpomněli byste si na význam slova Tygří ořech?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Rihanna?, přesný význam, definice, co znamená, co je to Rihanna?, hudba, původ slova, pojem, popis, formulace, wiki, přesný výraz, slovo, Rihanna

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Rihanna?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rihanna? Kdo to byl Rihanna? Kdy se narodil Rihanna? Kde se narodil Rihanna? Rihanna patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Rihanna dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rihanna i v jiné kategorii než je hudba.