Kdo je to?
Kdo je to, byl Sopranistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sopranistka? Lidé, hudba

Kdo je to Sopranistka?

Jaký je význam slova Sopranistka? Co to znamená?

Sopranistka je zpěvačka se sopránem, vysokým ženským hlasem, lidově "ječákem".Kdo je to, byl Sopranistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sopranistka? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Sopranistka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Odpisy? Znáte pojem Terina? Vzpomněli byste si na význam slova Steak? Pamatujete si definici pojmu Liftback?

Klíčová slova: pojem, popis, kdo je Sopranistka?, co znamená, etymologie, význam slova, definice, Sopranistka, termín, význam pojmu, popis, hudba, vysvětlení, význam, slovo

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Sopranistka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sopranistka? Kdo to byl Sopranistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sopranistka? Definice pojmu Sopranistka je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.