Kdo je to?
Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Kdo je to Textař?

Co znamená a jaký je význam slova Textař?

Textař je tvůrce krátkých textů k přesně danému účelu. Jedná se o tvořivou a systematikou činnost. Většinou se jedná o literární nebo dramatické útvary, jako jsou hesla, reklamní texty, texty písní, volební texty, sportovní hesla a podobně.
Podle druhu textů se pak textaři dělí do skupin. Zvláštní skupinou jsou tvůrci uměle vytvořených jazyků, luštěnek, hříček, jazykolamů a nápisů.Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Tento text (Textař) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pixel? Vzpomněli byste si na význam slova Impetigo? Znáte pojem Kodifikace? Znáte pojem Úžeh?

Klíčová slova: synonymum, termín, kdo je Textař?, kdo to je, etymologie, hudba, formulace, vysvětlení, význam pojmu, slovo, Textař, definice, informace, popis, pojem

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Textař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Textař? Kdo to byl Textař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Textař? Definice pojmu Textař je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.