Kdo je to?
Kdo je to Václav Neckář? Životopis Václav Neckář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Václav Neckář?

Kdo je to Václav Neckář? Stručný životopis

Václav Neckář je populární zpěvák a herec. Pochází z umělecké rodiny, jako herec začínal v divadlech v Mostě a v Plzni. Již v té době nahrával pro rozhlas. Působil v divadle Rokoko a v roce 1968 se stal členem pěveckého uskupení Golden Kids (s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou). Později koncertoval se skupinou Bacily.
Jako herec se objevil v hlavních rolích Ostře sledovaných vlaků, Skřivánků na niti nebo Šíleně smutné princezně. Zpíval i filmové písničky. Byl jmenován zasloužilým umělcem. Po sametové revoluci byl Václav Neckář označen za spolupracovníka StB. Po závažném onemocnění se na uměleckou scénu vrátil a byl vyznamenán Milošem Zemanem Medailí za zásluhy I. stupně.Kdo je to Václav Neckář? Životopis Václav Neckář, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Václav Neckář sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Václav Neckář

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1943
Místo narození: Praha

Víte, co je to BRICS? Pamatujete si definici pojmu Rozvracení republiky? Pamatujete si definici pojmu Pohledávka? Vzpomněli byste si na význam slova Buddhismus?

Klíčová slova: Václav Neckář, význam slova, co je to Václav Neckář?, formulace, význam pojmu, přesný výraz, wiki, význam, synonymum, pojem, původ slova, heslo, co znamená, přesný význam, termín

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Neckář

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Václav Neckář? Kdo to byl Václav Neckář? Kdy se narodil Václav Neckář? Kde se narodil Václav Neckář? Václav Neckář se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Václav Neckář řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Neckář i v jiné kategorii než je hudba.