Kdo je to?
Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Kdo je to Vokalista?

Co znamená a jaký je význam slova Vokalista?

Vokalista je zpěvák, který buď zpívá v chrámu, nebo je tímto slovem myšlen ten, kdo působí jako vokalický doprovod hlavního interpreta písně.Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Vokalista s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SWOT? Znáte pojem Splín? Vzpomněli byste si na význam slova Spořič obrazovky? Pamatujete si definici pojmu Aleluja?

Klíčová slova: slovo, co znamená, kdo to je, definice, heslo, pojem, co je to Vokalista?, formulace, přesný význam, význam pojmu, Vokalista, informace, popis, popis, hudba

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Vokalista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vokalista? Kdo to byl Vokalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vokalista? Definice pojmu Vokalista je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hudba).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.