Kdo je to?
Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Kdo je to Vokalista?

Co znamená a jaký je význam slova Vokalista?

Vokalista je zpěvák, který buď zpívá v chrámu, nebo je tímto slovem myšlen ten, kdo působí jako vokalický doprovod hlavního interpreta písně.Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vokalista s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SWOT? Znáte pojem Splín? Vzpomněli byste si na význam slova Spořič obrazovky? Pamatujete si definici pojmu Aleluja?

Klíčová slova: co je to Vokalista?, Vokalista, heslo, formulace, termín, etymologie, kdo to je, význam slova, hudba, informace, přesný výraz, význam pojmu, wiki, vysvětlení, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Vokalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vokalista? Kdo to byl Vokalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vokalista? Definice pojmu Vokalista se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Vokalista i v jiné kategorii než je sekce hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.