Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zpěvák? s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pogrom? Znáte pojem ASAP? Vzpomněli byste si na význam slova Balada? Pamatujete si definici pojmu Endometrióza?

Klíčová slova: formulace, informace, význam pojmu, slovo, vysvětlení, původ slova, popis, popis, hudba, co znamená, význam, synonymum, Zpěvák, kdo je Zpěvák?, co je to Zpěvák?

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Zpěvák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Zpěvák i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?