Kdo je to?
Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Kdo je to Zpěvák?

Jaký je význam slova Zpěvák? Co to znamená?

Zpěvák je umělec, který využívá svého hlasu ke zpěvu. Umělce zpívajícího klasickou hudbu (například operu) nazýváme pěvec. Na základě výšky hlasu dělíme klasické zpěváky na kontratenoristy, tenoristy, barytonisty, basbarytonisty nebo baristy. Zpěváky dále dělíme podle žánru - rock, pop, jazz... Za nejznámějšího a nejpopulárnějšího českého zpěváka považujeme Karla Gotta.Kdo je to, byl Zpěvák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zpěvák? Lidé, hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zpěvák s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Laparoskopie? Znáte pojem Verifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Pluralita? Víte, co je to Kiteboarding?

Klíčová slova: co je to Zpěvák?, slovo, popis, kdo je Zpěvák?, pojem, informace, hudba, význam pojmu, definice, Zpěvák, wiki, popis, co znamená, význam, termín

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Zpěvák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zpěvák? Kdo to byl Zpěvák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpěvák? Definice pojmu Zpěvák se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zpěvák i jinde než v sekci než v hudba.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?