Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Abbé s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Větný celek? Znáte pojem Korporátní daň? Vzpomněli byste si na význam slova Antivirus? Pamatujete si definici pojmu Carving?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, přesný význam, popis, termín, přesný výraz, Abbé, slovo, co je to Abbé?, původ slova, informace, křesťanství, heslo, formulace, význam pojmu

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Abbé? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.