Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Definici slova Abbé můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Verifikace? Pamatujete si definici pojmu Bílé zlato? Víte, co je to Cash flow? Vzpomněli byste si na význam slova Scam?

Klíčová slova: popis, heslo, co znamená, přesný význam, pojem, co je to Abbé?, termín, přesný výraz, wiki, význam pojmu, význam slova, křesťanství, původ slova, slovo, kdo to je

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Abbé? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé se nachází v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.