Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Abbé s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Větný celek? Znáte pojem Korporátní daň? Vzpomněli byste si na význam slova Antivirus? Pamatujete si definici pojmu Carving?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, co znamená, definice, význam, popis, synonymum, Abbé, původ slova, popis, wiki, slovo, křesťanství, informace, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Abbé, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Abbé i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.