Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Arcibiskup sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Činohra? Znáte pojem Andragogika? Vzpomněli byste si na význam slova Fajitas? Pamatujete si definici pojmu CRP?

Klíčová slova: popis, křesťanství, informace, co znamená, Arcibiskup, vysvětlení, synonymum, slovo, přesný výraz, kdo to je, heslo, co je to Arcibiskup?, formulace, význam, termín

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Arcibiskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Arcibiskup i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.