Kdo je to?
Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kacíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kacíř?

Kacíř je zastánce náboženského názoru, který odklání od obecně uznávaného náboženského proudu. Kacířův postroj je s oficiální vírou neslučitelný. Toto označení bylo v náboženském významu využíváno hlavně ve středověku, jiným názvem byl také heretik nebo bludař. Původ názvu kacíř je ve Francii, kataři zde ve středověku byli příslušníky náboženského hnutí a při křížových výpravách byli vyvražděni.
Jako kacíř bývá i v nenáboženských záležitostech označován člověk, který se názorově odklání od obecně uznávaného proudu.Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kacíř se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to BMI? Vzpomněli byste si na význam slova Tachykardie? Pamatujete si definici pojmu Jáhly? Znáte pojem Pojistný podvod?

Klíčová slova: co je to Kacíř?, kdo je Kacíř?, slovo, popis, vysvětlení, informace, význam, formulace, křesťanství, původ slova, wiki, heslo, přesný výraz, termín, význam slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kacíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kacíř? Kdo to byl Kacíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kacíř? Definice pojmu Kacíř je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Kacíř hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.