Kdo je to?
Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kacíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kacíř?

Kacíř je zastánce náboženského názoru, který odklání od obecně uznávaného náboženského proudu. Kacířův postroj je s oficiální vírou neslučitelný. Toto označení bylo v náboženském významu využíváno hlavně ve středověku, jiným názvem byl také heretik nebo bludař. Původ názvu kacíř je ve Francii, kataři zde ve středověku byli příslušníky náboženského hnutí a při křížových výpravách byli vyvražděni.
Jako kacíř bývá i v nenáboženských záležitostech označován člověk, který se názorově odklání od obecně uznávaného proudu.Kdo je to, byl Kacíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kacíř? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kacíř sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to BMI? Pamatujete si definici pojmu Tarhoňa? Pamatujete si definici pojmu Jáhly? Vzpomněli byste si na význam slova Demikát?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, co je to Kacíř?, kdo je Kacíř?, význam slova, význam, popis, wiki, definice, termín, slovo, přesný výraz, synonymum, formulace, Kacíř

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Kacíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Kacíř? Kdo to byl Kacíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kacíř? Definice pojmu Kacíř se nachází v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kacíř i jinde než v sekci než v křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.