Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mesiáš? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hortonův syndrom? Víte, co je to Couvert? Pamatujete si definici pojmu Archetyp? Pamatujete si definici pojmu Emotikon?

Klíčová slova: co je to Mesiáš?, přesný význam, co znamená, pojem, Mesiáš, slovo, kdo je Mesiáš?, definice, původ slova, přesný výraz, křesťanství, popis, význam slova, vysvětlení, synonymum

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Mesiáš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mesiáš i jinde než v sekci než v křesťanství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?