Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Mesiáš? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kinetóza? Znáte pojem OSVČ? Vzpomněli byste si na význam slova Ping? Pamatujete si definici pojmu Globalizace?

Klíčová slova: formulace, etymologie, informace, co znamená, pojem, křesťanství, přesný význam, heslo, původ slova, význam slova, wiki, synonymum, přesný výraz, význam, co je to Mesiáš?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Mesiáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?