Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mesiáš s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kinetóza? Znáte pojem OSVČ? Vzpomněli byste si na význam slova Ping? Pamatujete si definici pojmu Globalizace?

Klíčová slova: původ slova, slovo, co znamená, vysvětlení, etymologie, kdo to je, termín, popis, pojem, heslo, přesný výraz, křesťanství, synonymum, Mesiáš, kdo je Mesiáš?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Mesiáš, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Mesiáš i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?