Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mesiáš sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kinetóza? Znáte pojem OSVČ? Vzpomněli byste si na význam slova Ping? Pamatujete si definici pojmu Globalizace?

Klíčová slova: pojem, termín, kdo to je, synonymum, heslo, přesný význam, křesťanství, popis, význam, co je to Mesiáš?, vysvětlení, informace, Mesiáš, kdo je Mesiáš?, co znamená

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mesiáš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš patří do sekce křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?