Kdo je to?
Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Kdo je to Probošt?

Jaký je význam slova Probošt? Co to znamená?

Probošt je představený kapituly a zodpovídá za majetek a materiální otázky. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele.Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Probošt? s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Domicil? Znáte pojem Esoterika? Vzpomněli byste si na význam slova Archaismus? Pamatujete si definici pojmu Endoskopie?

Klíčová slova: termín, původ slova, popis, formulace, význam, synonymum, co znamená, wiki, význam slova, co je to Probošt?, informace, význam pojmu, pojem, popis, vysvětlení

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Probošt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Probošt? Kdo to byl Probošt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Probošt? Definice pojmu Probošt je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Probošt i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.