Kdo je to?
Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Kdo je to Probošt?

Jaký je význam slova Probošt? Co to znamená?

Probošt je představený kapituly a zodpovídá za majetek a materiální otázky. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele.Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Probošt? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Adjudikace? Víte, co je to Krédo? Víte, co je to Poslední zvonění? Pamatujete si definici pojmu Dřevoplast?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, kdo to je, křesťanství, definice, původ slova, význam, heslo, přesný výraz, přesný význam, popis, co znamená, informace, pojem, kdo je Probošt?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Probošt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Probošt? Kdo to byl Probošt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Probošt? Definice pojmu Probošt je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Probošt i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.