Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Řeholník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ocílka? Znáte pojem Deflektor? Vzpomněli byste si na význam slova Podmět? Pamatujete si definici pojmu ET?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, heslo, kdo je Řeholník?, synonymum, etymologie, křesťanství, původ slova, co znamená, informace, popis, vysvětlení, wiki, popis, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Řeholník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?