Kdo je to?
Kdo je to, byl Svatá Trojice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatá Trojice? Lidé, křesťanství

Kdo je to Svatá Trojice?

Co znamená a jaký je význam slova Svatá Trojice?

Svatá Trojice, označovaná jako trojjediný Bůh nebo Nejsvětější Trojice je v křesťanství pojmenování tří božských osob, tedy Otce, Syna a Ducha svatého, kteří tvoří jednoho Boha. Tuto trojjedinost vykládají různé církve odlišně.
Boží Trojice není zmíněna ve Starém zákoně, ale až v evangeliích, konkrétně Matoušově evangeliu.Kdo je to, byl Svatá Trojice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatá Trojice? Lidé, křesťanství

Tento text (Svatá Trojice) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ohnisková vzdálenost? Vzpomněli byste si na význam slova Frexit? Pamatujete si definici pojmu Punč? Znáte pojem Prána?

Klíčová slova: termín, přesný význam, formulace, etymologie, přesný výraz, synonymum, křesťanství, co je to Svatá Trojice?, pojem, význam slova, wiki, kdo je Svatá Trojice?, vysvětlení, co znamená, popis

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Svatá Trojice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Svatá Trojice? Kdo to byl Svatá Trojice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Svatá Trojice? Definice pojmu Svatá Trojice je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Svatá Trojice i v jiné sekci než v křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.