Kdo je to?
Kdo je to, byl Svatá Trojice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatá Trojice? Lidé, křesťanství

Kdo je to Svatá Trojice?

Co znamená a jaký je význam slova Svatá Trojice?

Svatá Trojice, označovaná jako trojjediný Bůh nebo Nejsvětější Trojice je v křesťanství pojmenování tří božských osob, tedy Otce, Syna a Ducha svatého, kteří tvoří jednoho Boha. Tuto trojjedinost vykládají různé církve odlišně.
Boží Trojice není zmíněna ve Starém zákoně, ale až v evangeliích, konkrétně Matoušově evangeliu.Kdo je to, byl Svatá Trojice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatá Trojice? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Svatá Trojice sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hemofilie? Znáte pojem Impotence? Vzpomněli byste si na význam slova Nostalgie? Pamatujete si definici pojmu Infekce?

Klíčová slova: pojem, informace, vysvětlení, definice, význam slova, význam pojmu, význam, termín, co je to Svatá Trojice?, popis, etymologie, kdo je Svatá Trojice?, co znamená, přesný výraz, heslo

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Svatá Trojice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Svatá Trojice? Kdo to byl Svatá Trojice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Svatá Trojice? Definice pojmu Svatá Trojice se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.