Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vikář s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zumba? Znáte pojem SWIFT? Vzpomněli byste si na význam slova Hypotonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu Xenofobie?

Klíčová slova: Vikář, význam slova, etymologie, co je to Vikář?, význam, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, slovo, přesný výraz, formulace, termín, popis, wiki, kdo to je

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vikář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář patří do sekce křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.