Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Vikář? Pak se podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zumba? Znáte pojem SWIFT? Vzpomněli byste si na význam slova Hypotonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu Xenofobie?

Klíčová slova: pojem, původ slova, wiki, kdo to je, Vikář, vysvětlení, přesný výraz, formulace, křesťanství, význam, co znamená, synonymum, informace, etymologie, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Vikář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Vikář i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.