Kdo je to?
Kdo je to, byl Angiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Angiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Angiolog?

Jaký je význam slova Angiolog? Co to znamená?

Angiolog je lékař, který se specializuje na léčbu a diagnostiku onemocnění cév.Kdo je to, byl Angiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Angiolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Angiolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Region? Víte, co je to Shareware? Vzpomněli byste si na význam slova Acai berry? Pamatujete si definici pojmu Rhodium?

Klíčová slova: formulace, původ slova, informace, etymologie, co znamená, co je to Angiolog?, kdo je Angiolog?, Angiolog, pojem, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, význam, heslo, lékařství

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Angiolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Angiolog? Kdo to byl Angiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Angiolog? Definice pojmu Angiolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?