Kdo je to?
Kdo je to, byl Angiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Angiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Angiolog?

Jaký je význam slova Angiolog? Co to znamená?

Angiolog je lékař, který se specializuje na léčbu a diagnostiku onemocnění cév.Kdo je to, byl Angiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Angiolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Angiolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Recese? Znáte pojem Lichva? Vzpomněli byste si na význam slova Open Office? Pamatujete si definici pojmu Mungo fazole?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, lékařství, význam slova, co je to Angiolog?, formulace, heslo, informace, synonymum, Angiolog, kdo je Angiolog?, popis, význam, slovo, přesný význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Angiolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Angiolog? Kdo to byl Angiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Angiolog? Definice pojmu Angiolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?