Kdo je to?
Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Endokrinolog?

Co znamená a jaký je význam slova Endokrinolog?

Endokrinolog je lékař, který se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění žláz s vnitřní sekrecí. Systém žláz s vnitřní sekrecí, odborně zvaný endokrinní systém, vylučuje do krve hormony, které řídí různé procesy v těle. Mezi žlázy s vnitřní sekrecí patří např. štítná žláza, nadledvinky, pohlavní žlázy, hypofýza nebo slinivka břišní.Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Endokrinolog? s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Inri? Znáte pojem Mezonetový byt? Vzpomněli byste si na význam slova Oliva? Pamatujete si definici pojmu Nocebo?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, popis, slovo, co znamená, pojem, etymologie, přesný výraz, Endokrinolog, kdo je Endokrinolog?, význam slova, termín, význam pojmu, synonymum, wiki

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Endokrinolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Endokrinolog? Kdo to byl Endokrinolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endokrinolog? Definice pojmu Endokrinolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.