Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Tento text (Lapiduch) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Silová elektřina? Znáte pojem Registrační pokladna? Vzpomněli byste si na význam slova Oligarchie? Pamatujete si definici pojmu Podílový fond?

Klíčová slova: heslo, význam slova, synonymum, kdo to je, přesný význam, co je to Lapiduch?, lékařství, Lapiduch, význam pojmu, popis, původ slova, slovo, pojem, formulace, kdo je Lapiduch?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lapiduch

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lapiduch i jinde než v sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.