Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podiatr? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Extrahovat? Znáte pojem Nimesil? Vzpomněli byste si na význam slova Drobný hmotný majetek? Pamatujete si definici pojmu Netbook?

Klíčová slova: přesný výraz, lékařství, kdo je Podiatr?, význam pojmu, heslo, původ slova, formulace, etymologie, co znamená, co je to Podiatr?, popis, pojem, vysvětlení, informace, význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Podiatr, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.