Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Podiatr? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Extrahovat? Znáte pojem Nimesil? Vzpomněli byste si na význam slova Drobný hmotný majetek? Pamatujete si definici pojmu Netbook?

Klíčová slova: Podiatr, co znamená, význam pojmu, kdo to je, co je to Podiatr?, význam slova, vysvětlení, pojem, popis, kdo je Podiatr?, termín, přesný výraz, synonymum, wiki, slovo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podiatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr patří do sekce lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Podiatr i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.