Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Tento text (Podiatr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to CHKO? Vzpomněli byste si na význam slova Kaki? Pamatujete si definici pojmu Fandom? Znáte pojem Ekvitermní regulace?

Klíčová slova: heslo, co je to Podiatr?, přesný význam, co znamená, kdo je Podiatr?, vysvětlení, lékařství, kdo to je, význam pojmu, formulace, etymologie, definice, slovo, Podiatr, popis

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Podiatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr je v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Podiatr i v jiné sekci než v lékařství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.