Kdo je to?
Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Podiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Podiatr?

Podiatr, případně podolog je lékař, který diagnostikuje a léčí potíže související s nohama (bolesti zad zaviněné špatnou chůzí, bolesti způsobené nošením nevhodné obuvi). Analyzuje styl chůze a snaží se odhalit příčinu potíží.Kdo je to, byl Podiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podiatr? Lidé, lékařství

Definici slova Podiatr můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Extrahovat? Znáte pojem Nimesil? Vzpomněli byste si na význam slova Drobný hmotný majetek? Pamatujete si definici pojmu Netbook?

Klíčová slova: termín, co je to Podiatr?, slovo, formulace, wiki, kdo to je, lékařství, etymologie, Podiatr, synonymum, popis, kdo je Podiatr?, význam, přesný výraz, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Podiatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Podiatr? Kdo to byl Podiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podiatr? Definice pojmu Podiatr se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.