Kdo je to?
Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Kdo je to Bruncvík?

Co znamená a jaký je význam slova Bruncvík?

Bruncvík nebo Brunclík je mytologická postava z českých bájí. Legenda uvádí, že byl synem českého knížete Žibřida. Jako vládce chtěl pro svou vlast získat výrazný erb, proto se vydal do světa, kde zažil různá dobrodružství, a k erbovní orlici svého otce přidal také lva.
Další legendy se zmiňují o zázračném Bruncvíkově meči nebo jeho spojení s blanickými rytíři, kteří se mají objevit v nejtěžších dobách českého národa.Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bruncvík s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pinterest? Znáte pojem Promoce? Vzpomněli byste si na význam slova Úvěr? Pamatujete si definici pojmu ASR?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, Bruncvík, heslo, co je to Bruncvík?, význam, wiki, význam slova, pojem, definice, informace, přesný výraz, slovo, popis, vysvětlení

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Bruncvík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bruncvík? Kdo to byl Bruncvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bruncvík? Definice pojmu Bruncvík se nachází v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.