Kdo je to?
Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Kdo je to Bruncvík?

Co znamená a jaký je význam slova Bruncvík?

Bruncvík nebo Brunclík je mytologická postava z českých bájí. Legenda uvádí, že byl synem českého knížete Žibřida. Jako vládce chtěl pro svou vlast získat výrazný erb, proto se vydal do světa, kde zažil různá dobrodružství, a k erbovní orlici svého otce přidal také lva.
Další legendy se zmiňují o zázračném Bruncvíkově meči nebo jeho spojení s blanickými rytíři, kteří se mají objevit v nejtěžších dobách českého národa.Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Definici slova Bruncvík můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kóma? Pamatujete si definici pojmu Výsledovka? Znáte pojem Přestupek? Vzpomněli byste si na význam slova Bizam?

Klíčová slova: definice, formulace, význam slova, slovo, termín, etymologie, přesný výraz, pojem, mytologie, význam, co je to Bruncvík?, kdo je Bruncvík?, význam pojmu, popis, kdo to je

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bruncvík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bruncvík? Kdo to byl Bruncvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bruncvík? Definice pojmu Bruncvík patří do sekce mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Bruncvík i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.