Kdo je to?
Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Kdo je to Fénix?

Jaký je význam slova Fénix? Co to znamená?

Fénix je bájný pták známý především z antické mytologie, ale antické Řecko bylo jen jednou z více zemí, které tuto bytost ve svých bájích měly, známá je třeba ze starověkého Egypta. Fénix měl schopnost se znovuzrodit z vlastního popela. Fénix obecně je symbolem znovuzrození. Jeho peří mělo magickou moc.Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Fénix? Pak se podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Epitaf? Znáte pojem Akryl? Vzpomněli byste si na význam slova Quad core? Pamatujete si definici pojmu Chlorela?

Klíčová slova: význam slova, wiki, pojem, význam, definice, co znamená, termín, význam pojmu, co je to Fénix?, vysvětlení, popis, informace, slovo, formulace, kdo je Fénix?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Fénix? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fénix? Kdo to byl Fénix? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fénix? Definice pojmu Fénix je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.